WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

VII FORUM TRANSPORTU INTERMODALNEGO FRACHT 2019

VII FORUM TRANSPORTU INTERMODALNEGO FRACHT 2019

Od Kwiecień 02, 2019 08:00 aż Kwiecień 03, 2019 16:00 Zapisz w kalendarzu

W AmberExpo Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Wysłany przez Anna Krawczyk

http://www.forum-fracht.pl/

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w Polsce.

Idea organizacji Forum narodziła się w czasach, gdy największym „naszym” portem na Morzu Bałtyckim był Hamburg, gdzie odprawiano większość kontenerów  trafiających później do odbiorców w Polsce.

Podczas każdej z kolejnych edycji eksperci, przedstawiciele Parlamentu, rządu oraz władz samorządowych mierzyli się z postulatami przedsiębiorców oczekujących wprowadzenia rozwiązań formalno-prawnych, ekonomicznych i podatkowych, które mają wpływ na dynamiczny wzrost przewozów intermodalnych w Polsce. Większość z nich zostało uwzględnionych w polityce gospodarczej państwa. Nastąpił zauważalny wzrost przewozów intermodalnych, lecz nie w stopniu satysfakcjonującym operatorów branży logistycznej. Rodzi to potrzebę i konieczność oceny dotychczasowych rozwiązań oraz próbę wprowadzenia dalszych usprawnień, o czym dyskutują uczestnicy Forum FRACHT.

FRACHT to miejsce spotkania najpoważniejszych „graczy” w tym biznesie, czas  nawiązywania nowych kontaktów i relacji gospodarczych. Wydarzenie to ma już swoją renomę i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gromadząc przedstawicieli branży logistycznej. Niewątpliwie, nie bez znaczenia dla całego przedsięwzięcia jest miejsce jego organizacji.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo w Gdańsku - ze względu na TARGI TRAKO, jest kojarzone z rozwojem polskiej i europejskiej szeroko rozumianej branży kolejowej.

Dwudniowe obrady Forum uzupełnia towarzysząca mu Gala, podczas której wręczane są statuetki Liderów Transportu Intermodalnego.

Rejestracja

Program

Rada Programowa

2019-04-02 08:00:00
2019-04-03 16:00:00

Logowanie