WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

Konferencja "Mosty dla regionów"

Konferencja "Mosty dla regionów"

Od Maj 14, 2019 11:00 aż Maj 14, 2019 17:00 Zapisz w kalendarzu

Kategorie: Infrastruktura

Tagi: Konferencja IBDiM , IBDiM , Konferencja , Mosty dla regionów

Hits: 152

Oceń:

Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Polska Izba Konstrukcji Stalowych zapraszają na konferencję „MOSTY DLA REGIONÓW”.

Rozpoczęła się realizacja ważnego programu rządowego Mosty dla Regionów, którego głównym celem jest uzupełnienie lokalnej infrastruktury drogowej o brakujące przeprawy mostowe.

Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Polska Izba Konstrukcji Stalowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom samorządów oraz wspierając inicjatywę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, organizuje konferencję Mosty dla Regionów, która odbędzie się w dniu 14 maja 2019 r. w Kielcach.

Zależy nam na podzieleniu się swoją wiedzą i pokazaniu aspektów naukowo-technicznych związanych z projektowaniem i budową mostów.

W ramach programu ma powstać 21 obiektów, które są szczególnie ważne dla poprawienia ciągłości sieci dróg gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Z tego wynika konieczność zidentyfikowania warunków, do których planowany obiekt ma być dostosowany (rodzaj dróg, nośność, wielkość obiektu, itp.).

Dobrze zaprojektowane konstrukcje inżynierskie są dostosowane do warunków lokalnych, a technologie są zdeterminowane trwałością
i możliwościami ekonomicznymi.

Wiemy, że konferencja nie wyczerpie tematu. Może jednak stanowić cenne źródło informacji oraz istotną pomoc przy podejmowaniu decyzji odnośnie projektowania i realizacji inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Konferencja będzie towarzyszyć XXV Międzynarodowym Targom Budownictwa Drogowego Autostrada Polska.

Dodatkowe informacje


2019-05-14 11:00:00
2019-05-14 17:00:00

Logowanie