WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

27. Targi ŚWIATŁO 2019

27. Targi ŚWIATŁO 2019

Od Marzec 13, 2019 10:00 aż Marzec 15, 2019 17:00 Zapisz w kalendarzu

W Expo XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, Poland

Wysłany przez Anna Krawczyk

http:// www.lightfair.pl

Kategorie: Infrastruktura

Tagi: Targi światło , Oświetlenie

Hits: 1083

Oceń:

Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019 po raz 27. pokażą nowe technologie i rozwiązania!

Zapraszamy do udziału  w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2019 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

W dniach 13 i 14 marca odbędzie się dwudniowe spotkanie dla przedstawicieli władz samorządowych.

W dniu 13 marca dotyczyć będzie ono problemów oświetlenia dróg i ulic “Oświetlenie uliczne w nowoczesnym mieście”, 14 marca dotyczyć będzie problemów elektromobilności “Pojazdy elektryczne w polskich miastach”.

Spotkanie dotyczące problemów pojazdów elektrycznych uzupełnione zostanie pokazem pojazdów elektrycznych i stacji ładowania. Będzie to kontynuacja pierwszego pokazu pojazdów elektrycznych zorganizowanego na Targach ELEKTROTECHNIKA 2018, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Będzie też uzupełnieniem oraz rozwinięciem spotkań, dotyczących problemów oświetlenia i gospodarki energetycznej na terenie miast i gmin, które
są organizowane corocznie na targach od kilkunastu lat.

Spotkania te cieszą bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli miast i gmin. W tegorocznym spotkaniu wzięło udział 127 przedstawicieli urzędów miast i gmin.

Spotkanie “Pojazdy elektryczne w polskich miastach” będzie jednym z kilkunastu spotkań, szkoleń  i konferencji organizowanych na Targach wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszeniem Elektryków Polskich, Polskim Związkiem Przemysłu Oświetleniowego, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI i Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej.

Współpracujemy także z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji i Politechniką Częstochowską.

Targi ŚWIATŁO to:

  • Szkoleniowo-wystawowo formuła – szkolenia i seminaria ściśle połączone z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii
  • 15 000 branżowych odwiedzających z Polski i świata
  • Szeroka promocja Targów i nowości produktowych Wystawców
  • Równolegle odbędą się Targi ELEKTROTECHNIKA oraz Wystawa TELETECHNIKA

Targom ŚWIATŁO od lat tradycyjnie towarzyszą spotkania skierowane do przedstawicieli samorządów lokalnych.
W czasie spotkań specjaliści omawiają problemy, z którymi spotykają się władze samorządowe w związku z realizacją inwestycji oświetleniowych. Uczestnicy zyskują wiedzę przydatną przy podejmowaniu decyzji o budowie i modernizacji oświetlenia na terenie miasta lub gminy.

W ramach Targów odbędzie się także wręczenie nagród w Konkursie Na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto Roku oraz Najlepszą Inwestycję Oświetleniową Roku 2018 roku.

Uczestników szkoleń oraz wszystkich przedstawicieli władz samorządowych i przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych  oświetlenia drogowego zapraszamy do odwiedzenia XXVI Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2018. Jest to jedyna szansa zapoznania się ofertą ponad 500 wystawców, a także skonfrontowania i porównania ich ofert oraz podjęcia decyzji w co warto i należy inwestować.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019-03-13 10:00:00
2019-03-15 17:00:00

Logowanie