WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

XXI Zjazd Drogowców Miejskich

XXI Zjazd Drogowców Miejskich

Od Wrzesień 12, 2017 08:00 aż Wrzesień 15, 2017 16:00 Zapisz w kalendarzu

W Jelenia Góra, Hotel Cieplice Cervi 11, 58-560 Jelenia Góra, Polska

Wysłany przez Anna Krawczyk

http://jeleniagora.pl/content/xxi-zjazd-drogowc%C3%B3w-miejskich

Kategorie: Infrastruktura

Tagi: XXI ZJAZD DROGOWCÓW MIEJSKICH

Hits: 588

Oceń:

Od 12 do 15 września 2017 r. odbędzie się XXI Zjazd Drogowców Miejskich. Realizacji tego przedsięwzięcia podjęło się Miasto Jelenia Góra wspólnie z Komisją Drogownictwa Miejskiego.

Do udziału w zjeździe zostali zaproszeni przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Krajowej Rady Bezpieczeństwa, miast, zarządów dróg z całej Polski oraz inwestorów i wykonawców.

Honorowy patronat nad zjazdem objęli: Prezydent Miasta Jeleniej Góry oraz Polski Kongres Drogowy. Wystąpiono także do Ministra Infrastruktury i Budownictwa z wnioskiem o objęcie Zjazdu Drogownictwa Miejskiego patronatem, tak jak w latach poprzednich.

Koszt udziału w zjeździe (od jednego uczestnika) wynosi: 1250 zł za nocleg w pokoju dwuosobowym lub 1400 zł za nocleg w pokoju jednoosobowym.

W cenę wliczone są: pełne uczestnictwo w trzydniowym zjeździe, komplet materiałów zjazdowych, 3 noclegi w pokoju jedno- lub dwuosobowym, 3 śniadania, 3 obiady, przerwy kawowe oraz 3 kolacje. W cenę nie wliczono dojazdu.

Chcąc uczestniczyć w zjeździe, należy przesłać na adres: Miejski Zarząd Dróg i Mostów, ul. Ptasia 2a, 58-500 Jelenia Góra wypełnioną kartę zgłoszenia uczestnictwa (druki do pobrania) oraz dokonać wpłaty na podany rachunek, wpisując w tytule przelewu: XXI Zjazd, NIP oraz pełne dane do faktury, tj. odbiorcy, ew. nabywcy.

Integralnymi załącznikami do zaproszenia są: karta zgłoszenia (załącznik nr 1) oraz zobowiązanie firmy (załącznik nr 2).

XXI Zjazd Drogowców Miejskich dedykowany jest w szczególności nowym technologiom w budownictwie drogowym miejskim, utrzymaniu mostów, zabezpieczeniu przejezdności ulic podczas przekopów oraz dalszym zmianom w przepisach dotyczących ulic, dróg rowerowych i inżynierii ruchu.

Dodatkowe informacje

Serdecznie zapraszam

przewodniczący Komisji Drogownictwa Miejskiego,
Czesław Wandzel


2017-09-12 08:00:00
2017-09-15 16:00:00

Logowanie