WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

Od Maj 08, 2018 10:00 aż Maj 10, 2018 16:00 Zapisz w kalendarzu

W Targi Kielce Zakładowa 1, Kielce, Poland

Wysłany przez Anna Krawczyk

http://www.targikielce.pl/pl/autostrada.htm

Kategorie: Infrastruktura

Tagi: Targi Kielce , Autostrada-Polska , Maszbud , Rotra , Traffic-Expo

Hits: 1153

Oceń:

Największe branżowe wydarzenie w Europie Środkowo–Wschodniej już w maju w Targach Kielce
Już po raz 24, kielecki ośrodek wystawienniczo-kongresowy stanie się areną do prezentacji najnowocześniejszego sprzętu i materiałów do budowy dróg. To wszystko za sprawą znanych i cenionych Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się od 8 do 10 maja w Targach Kielce.

Potężne maszyny budowlane, najnowocześniejsze technologie drogowe oraz wielkie branżowe autorytety – tak w skrócie zapowiedzieć można kolejną edycję „kieleckiego święta drogownictwa”.

Jak co roku, w Kielcach będzie można zapoznać się z bogatym wachlarzem innowacyjnych produktów, a także szeroką ofertą usług, które prezentować będzie kilkaset firm z kraju i zagranicy. Światowe premiery sprzętu budowlanego, emocjonujące pokazy dynamiczne organizowane na specjalnie przygotowanym terenie, uzupełniać będą spotkania merytoryczne. Wsparcie najważniejszych branżowych instytucji i stowarzyszeń, co roku owocuje interesującym programem wydarzeń towarzyszących – kongresami, konferencjami i debatami, które poruszają tematy najważniejsze dla branży drogownictwa. Podczas nadchodzącej edycji zaplanowano między innymi kontynuację konferencji dotyczącej Białej Księgi Drogownictwa, która odbyła się w ubiegłym roku. Tematyka tegorocznych spotkań skupiać się będzie również na innowacjach w budownictwie. Tradycyjnie już, w czasie wystawy organizowany będzie Salon Kruszyw, a także Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS.

Dodatkowe informacje

 


2018-05-08 10:00:00
2018-05-10 16:00:00

Logowanie