WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

XI Seminarium Techniczne ,,Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”

XI Seminarium Techniczne ,,Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”

Od Luty 20, 2019 15:00 aż Luty 22, 2019 12:00 Zapisz w kalendarzu

W Hotel Warszawa, Augustów ul. Zdrojowa 1 16-300 Augustów

Wysłany przez Anna Krawczyk

Kategorie: Infrastruktura

Tagi: Komunikacja , SITK

Hits: 1637

Oceń:

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje XI Seminarium Techniczne ,,Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”.

Jest to już 11-te seminarium organizowane przez białostocki oddział SITK RP oraz pracowników Politechniki Białostockiej. Adresowane jest głównie do sektora budownictwa komunikacyjnego. Co roku seminarium gromadzi przeszło 150 uczestników: naukowców, projektantów, wykonawców, firmy branżowe a także zarządców dróg i kolei z województwa podlaskiego i całego kraju. Jest to okazja do zdobycia nowej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zawarcia nowych znajomości i kontaktów biznesowych.

Seminarium potrwa 3 dni, od środy do piątku, i oparte jest na programie merytorycznym składającym się zwykle z 25-30 referatów dotyczących w szczególności:

  • planowanego rozwoju sieci dróg samochodowych i kolejowych w województwie podlaskim;
  • projektowania dróg i ulic, inżynierii ruchu drogowego oraz ochrony środowiska
    w budownictwie drogowym, a także projektowania linii kolejowych;
  • geotechniki oraz projektowania drogowych obiektów mostowych;
  • materiałów i technologii drogowych nawierzchni asfaltowych i betonowych;
  • remontów, przebudowy i utrzymania dróg samochodowych i kolejowych;
  • aspektów prawnych i ekonomicznych.

Pomiędzy sesjami tematycznymi odbywają się wystąpienia i prezentacje firm sponsorujących Seminarium. Poza tym organizatorzy starają się zapewnić uczestnikom miły pobyt, urozmaicając program Seminarium różnymi występami artystycznymi i niespodziankami, a odbywające się wieczorami uroczyste kolacje sprzyjają cennym kontaktom biznesowym. Szczegółowy program Seminarium zostanie opublikowany i przesłany w drugiej połowie stycznia 2019 r.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie do 5 lutego 2019 r. faksem: +48 85 744 30 88, pocztą
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: SITK RP Oddział w Białymstoku
ul. M.C. Skłodowskiej 2/202, 15-950 Białystok.

Prosimy o możliwie wczesną rejestrację z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość, za dodatkową opłatą prezentacji Państwa firmy w czasie trwania Seminarium. Forma i zakres prezentacji firmy do uzgodnienia. W tym celu prosimy o kontakt z Wojciechem Grzybowskim (tel.: 509 898 001, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
lub Krzysztofem Gleba-Zawadzkim (tel.: 600 823 433, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Bardzo liczymy na Państwa udział w XI Seminarium. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć. Zapraszamy serdecznie. Do miłego spotkania w Augustowie!

Marek Motylewicz

Prezes Zarządu Oddziału SITK RP Białystok

2019-02-20 15:00:00
2019-02-22 12:00:00

Logowanie