WydarzeniaKonferencje, Szkolenia, Warsztaty

X Seminarium Techniczne ,,Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”

X Seminarium Techniczne ,,Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”

Od Styczeń 17, 2018 13:00 aż Styczeń 19, 2018 13:00 Zapisz w kalendarzu

W Hotel Warszawa, Augustów ul. Zdrojowa 1 16-300 Augustów

Wysłany przez Anna Krawczyk

Kategorie: Infrastruktura

Tagi: Komunikacja , SITK

Hits: 926

Oceń:

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje X Seminarium Techniczne ,,Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”.

Jest to już 10-te a więc jubileuszowe seminarium organizowane przez SITK RP o/Białystok oraz pracowników Politechniki Białostockiej. Adresowane jest głównie do sektora budownictwa drogowego i kolejowego jak również związanego z budową lotnisk. Co roku seminarium gromadzi blisko 150 uczestników: naukowców, projektantów, wykonawców, firmy branżowe a także zarządców dróg i kolei z województwa podlaskiego i całego kraju. Jest to okazja do zdobycia nowej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz często zawarcia nowych znajomości i kontaktów biznesowych.

Seminarium trwa 3 dni – od środy do piątku i podzielone jest na sześć sesji dotyczących:
•    planowanego rozwoju sieci dróg krajowych, wojewódzkich i miejskich w województwie podlaskim;
•    projektowania dróg i ulic, inżynierii ruchu drogowego oraz ochrony środowiska w budownictwie drogowym;
•    zagadnień geotechniki oraz projektowania drogowych obiektów mostowych;
•    materiałów i technologii drogowych nawierzchni asfaltowych i betonowych;
•    remontów, przebudowy i utrzymania dróg;
•    zagadnień prawnych i ekonomicznych.

Do programu seminarium będą włączone także referaty na temat planowanego rozwoju dróg kolejowych i komunikacji lotniczej.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie najlepiej do końca grudnia 2017 r. faksem: +48 85 744 30 88, pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok. Istnieje również możliwość zapisów w styczniu 2018 lecz organizatorzy proszą w miarę możliwości o decyzję lub informację do końca grudnia b.r.

Za dodatkową opłatą można dokonać prezentacji Państwa firmy w czasie trwania Seminarium. Forma i zakres prezentacji firmy do uzgodnienia
z organizatorami. W tym celu prosimy o kontakt z biurem Oddziału SITK RP w Białymstoku, tel. +48 85 744 30 88 lub kom. 515 264 044 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje:
SITK Oddział w Białymstoku
T. 85 744 30 88
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszeniowa

2018-01-17 13:00:00
2018-01-19 13:00:00

Logowanie