D&A FORUM DESIGNU I ARCHITEKTURY

D&A FORUM DESIGNU I ARCHITEKTURY

Od Luty 13, 2019 11:00 aż Luty 14, 2019 17:00

W Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Wysłany przez Anna Krawczyk


D&A FORUM DESIGNU I ARCHITEKTURY to unikatowa, dwudniowa platforma wymiany doświadczeń, zarówno dla architektów, jak i dla designerów.

Prominenci designu – światowej sławy designerzy przedstawią swój dorobek artystyczny, doświadczenie, proces budowania i zarządzania swoją marką, jak również wskazówki dla początkujących designerów.

Zaprezentowany zostanie także wielokrotnie nagradzany projekt (m.in. Grand Prix Bryła Roku 2017, Nagroda „Polityki” 2017) – Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który zrealizowany został przez trzy grupy architektów na poziomie międzynarodowym. Forum Designu i Architektury kierowane jest głównie do designerów, architektów wnętrz, architektów bryłowych, producentów materiałów wykończeniowych i budowlanych, freelancerów a także vlogerów, blogerów oraz innych influencerów związanych z designem.

D&A to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego poprzez prelekcje, debaty oraz specjalną strefę dla młodych projektantów, powstanie wyjątkowa synergia świata sztuki i biznesu.

Dodatkowe informacje