Wydrukuj tę stronę

Organizacja Imprez

Mamy za sobą kompleksową organizację kilkudziesięciu debat redakcyjnych, warsztatów, seminariów, konferencji. Łącznie wzięło w nich udział kilka tysięcy osób, niektóre kilkakrotnie.

Swoistym wyzwaniem była organizacja w czerwcu 2014 r. konferencji „Łódzkie Innowacje i Kreacje”. Działaliśmy na zlecenie Urzędu Miasta Łodzi w ramach projektu „Łódź Kreuje Innowacje”. Do firmy Inframedia należało całościowe przygotowanie konferencji, poczynając od ustalenia programu i pozyskania prelegentów, poprzez wynajem sal oraz cateringu, aż po stworzenie strony internetowej projektu wraz z narzędziem informatycznym do obsługi rejestracji online. W zakresie naszych obowiązków znajdowało się także zapewnienie patronatów honorowych i medialnych.

Relacje telewizyjne z konferencji ukazały się w TVP Łódź, która była naszym patronem medialnym, oraz w TOYA TV. Wywiad z naszym gościem specjalnym prof. Andrzejem Pawlakiem ukazał się w Dzienniku Łódź oraz w Radiu Łódź. Jeśli oczekujecie Państwo obsługi na najwyższym poziomie, zapraszamy do współpracy.