PartnerzyFirmy, instytucje które współpracują z nami

piątek, 09 styczeń 2015 00:00

Polski Związek Producentów Kruszyw (PZPK)

Polski Związek Producentów Kruszyw jest jedną z największych i najstarszych organizacji przemysłu wydobywczego w Polsce.

ul. Sienkiewicza 48/50, pok. 406 i 404, 25-501 Kielce

T. +48.41 344 66 88

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kruszpol.pl

Powstał w listopadzie 1993 roku. Reprezentuje blisko 40 podmiotów – producentów kruszyw i przedsiębiorców świadczących usługi na rzecz przemysłu wydobywczego - producentów maszyn i urządzeń. Część z nich to firmy prywatne, a część jest własnością Skarbu Państwa.

Polski Związek Producentów Kruszyw jest uznanym i cenionym partnerem merytorycznym w kontaktach z organami Sejmu i Senatu, administracji państwowej i samorządowej oraz centralnymi organami nadzoru gospodarczego.

Działania Związku zmierzają do zakończenia restrukturyzacji górnictwa surowców mineralnych, podniesienia efektywności tej części przemysłu wydobywczego oraz ochrony interesów członków - pracodawców.

PZPK jest aktywnym członkiem m.in.: Pracodawców RP – największej organizacji pracodawców w Polsce oraz UEPG – Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Kruszyw z siedziba w Brukseli.

 

Dane kontaktowe

Fotolia 103835115 Subscription Monthly XXL Kaspars Grinvalds

Inframedia Anna Krawczyk
02-673 Warszawa
ul. Konstruktorska 10c/25

E: kontakt[at]inframedia.pl

Logowanie